Edukacyjna przygoda zaczyna się
w Przedszkolu MAŁY ŚWIAT!

Zapraszamy

phone 691-552-646

mail kontakt@malyswiat.kielce.pl

O nas

Mały Świat to niepubliczne przedszkole, które działa w Kielcach od 2007 roku i było jednym z pierwszych niepublicznych przedszkoli w Kielcach.

Przedszkole Mały Świat jest unikatową placówką w skali miasta, jak również województwa. Wnosimy nową jakość zdobywania wiedzy z zakresu nauki języka obcego. Oferta przedszkola opiera się nie tylko na realizacji programowej, ale również wykracza poza nią, proponując dzieciom bogatą ofertę zajęć dodatkowych, oraz daje możliwość przygotowania się do biegłego posługiwania się językiem angielskim. Ponadto przedszkole oferuje dzieciom raz w miesiącu dodatkową atrakcję w postaci teatrzyku, koncertu, wycieczek, balów itp. W przedszkolu są organizowane przedstawienia dla dziadków i rodziców, jak również Jasełka Bożonarodzeniowe, bale karnawałowe oraz teatrzyki i koncerty zewnętrzne. Nasze przedszkolaki biorą udział w zawodach sportowych a także zdobywają wiele nagród w konkursach lokalnych, jak i wojewódzkich.

W przedszkolu Mały Świat staramy się zapewnić dzieciom jak najlepszy start w szkole, dlatego oprócz realizacji podstawy programowej ogromną wagę przywiązujemy do umiejętności społecznych oraz kompetencji językowych. W czasie pobytu dziecka w przedszkolu porozumiewamy się z dziećmi w języku angielskim, traktując go jako drugi język do komunikacji. Oprócz codziennych lekcji języka angielskiego zapewniamy zajęcia z native speakerem.

W ramach czesnego zapewniamy:

  • 10,5 godz. dziennie w wykwalifikowanymi nauczycielami nauczania przedszkolnego z biegłą znajomością j. angielskiego
  • Podręczniki i karty pracy
  • Materiały i pomoce naukowe potrzebne do realizacji programu nauczania
  • Diagnozę logopedyczną
  • Unikatową ofertę zajęć dodatkowych prowadząc do harmonijnego rozwoju dziecka, pozwalającą odkrywać talenty naszych przedszkolaków
  • Codzienny spacer na świeżym powietrzu

ziemia